Kategoriler
SIFIR MAKİNALAR
İKİNCİ EL MAKİNALAR
Haberler

TCMB Döviz Kuru

Warning: file_get_contents(http://www.tcmb.gov.tr/kurlar/today.xml) [function.file-get-contents]: failed to open stream: Unable to find the socket transport "ssl" - did you forget to enable it when you configured PHP? in C:\Inetpub\vhosts\ozkulmakina.com\httpdocs\hakkimizda.php on line 154
Alış
Satış Alış
Satış
TL
TL
TL
TL
Online Sayaç
Aktif : 1
Dün : 29
Bugün : 36
2020 Yili : 416
Top. Tekil : 15401
Top. Çogul : 185492
Ip : 3.226.122.74

Hakkımızda


     Firmamız ;

 

     Ayakkabı sektöründe " Makina Market " devrimini başlatan Özkul Makina, ayakkabı üreticilerinin imalathanesinde bulundurması gereken her türlü makina için sınırsız alternatif sunuyor.

    

      Zor bir süreçten geçtiğimiz günümüz ekonomisinde, ayakkabı üreticilerinin en düşük maliyetle en kaliteli üretimi yapabilme çabalarında işlerini en iyi şekilde yapabileceği, makina ihtiyacını karşılabileceği Özkül Makina Markette ürün yelpazesinin sınırsızlığının yanında fiyat ve ödeme kolaylığı imkanlarını da sunmamız firmamızı tercih edilir kılıyor.

    

     Günümüz koşullarında müşteri istek ve taleplerine sunduğumuz alternatiflerin cazipliği bizi kısa zamanda bilinir ve aranır bir firma haline getirdi. Firmamız, ikinci el makina satışının yanında müşteri isteklerine göre sıfır makina üretimi de yapmaktadır.